تبلیغات
فریاد ابوذر

                    فریاد ابوذر


شرکت های حامی رژیم صهیونیستی طیف گسترده ای از فعالان اقتصادی در جهان را شامل می شود که با شناخت و انعکاس نام این بازوهای مالی صهیونیسم به مردم جهان می توان با تحریم کالاهای آن ضربه مهلکی بر پیکره نحیف و بی ثبات این رژیم وارد کرد...

از محصولات حامی اسرائیل استفاده نکنیم


 قدرت مالی صهیونیسم جهانی تنها عاملی است که قوام رژیم وابسته به خود در سرزمینهای اشغالی فلسطین را تداوم بخشیده و بدون شک همین عامل است که لابی صهیونیسم را در کشورهای شمال صاحب نفوذ کرده است.

به گزارش مهر نظام سرمایه داری غرب شرکت های وابسته به صهیونیست ها را میدان دار اقتصاد جهانی کرده و دولت ها را به جیره خوار این شرکتها مبدل ساخته است. به گونه ای که دول سلطه جو قادر به تصمیم گیری درباره هیچ مسئله ای بدون مجوز آنها نبوده و این نفوذ حتی به مسائل اجتماعی و فرهنگی مردم این کشورها نیز سایه انداخته است.

بی شک با شناسایی و معرفی این شرکت ها که در واقع پایه های نظام صهیونیستی در جهان و سرزمین های اشغالی هستند می توان ، پاشنه آشیل دشمن را مشخص کرده و با هدف گیری درست مسلمانان و آزادیخواهان جهان با تحریم این کالاها این رژیم جعلی را زمین گیر کرد.

بحث تحریم کالاهای شرکت های وابسته و حامی صهیونیست ها خیلی پیشتر از سوی مردم جای جای جهان به صورت عملی دنبال می شد ولی پس از تاکیدات مستقیم امام راحل و مقام معظم رهبری درباره تحریم اقتصادی صهیونیسم که بر گرفته از تعالیم الهی است این وظیفه برهمه مسلمانان به لحاظ دینی وغیر مسلمانان به لحاظ انسانی فرض بوده واز همین رو نیز نمایندگان مجلس شورای اسلامی چهارشنبه در مصوبه ای ابعاد مختلف آن را قانونی کردند.

بر اساس این طرح دو فوریتی وزارت امور خارجه موظف به ارائه طرح تحریم کالاهای رژیم اشغالگر قدس در بیانیه ها و قطعنامه های سازمانها و نهادهای بین المللی می شود.

همچنین براساس این طرح کمیته تخصصی مرکب از وزارتخانه های امورخارجه، اموراقتصادی و دارایی،بازرگانی، اطلاعات ، نفت، بانک مرکزی و سازمان صدا و سیما تشکیل و لیست کامل شرکت ها و موسسات و کمپانی های صهیونیست در سطح جهانی و فهرست اشخاص حقیقی و حقوقی موضوع تحریم را به صورت شفاف ظرف دو ماه از تصویب این قانون ارائه و به صورت سالیانه و یا حسب ضرورت به روز رسانی می کند.

نمایندگان در بخش دیگراین طرح سازمان صدا وسیما را موظف کردند طبق لیست ارائه شده توسط کمیته تخصصی موضوع تبصره یک از تبلیغ هر نوع کالای شرکت های صهیونیستی خودداری کند.

- فرهنگ مقاومت

جمهوری اسلامی ایران بدون تردید ایده جدیدی در مقابله با دشمنان خود به جهانیان ارائه کرده است که با همین ایده لبنان و مردم مظلوم فلسطین در دو جنگ پیاپی با رژیم صهیونیستی توفیقات بزرگی را کسب کرده اند. مبارزه با اسلحه مقاومت رویکردی است که به تجربه ثابت شده است راه به شکست نداشته و دشمن را با هر میزان از قدرت و توان زمین گیر می کند.

دفاع و مقاومت 8 ساله رزمندگان اسلام و پیروزی نهایی آنها در مقابل با طیف وسیعی از ابر قدرت و کشورهای کوچک و بزرگ منطقه این ایده را وجهه جهانی داد و با تمسک به همین روش حزب الله در لبنان ، حماس در غزه و تمامی آزادیخواهان در جهان مقابل جبهه فزون طلب و سلطه جو پیروز شده و می شوند.

فرهنگ مقاومت اما منحصر به ابعاد نظامی نبوده و در تمامی عرصه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی کاربرد دارد .شاید بتوان تحریم کالاهای شرکت های صهیونیستی را نوعی مقاومت اقتصادی دانست که به رغم نیاز به برخی از آنها با امساک از خرید این کالاها می توان وارد فاز دفاعی از حریم امت اسلامی شد و به وافع همانند رزمنده ای در جبهه جنگ به جهاد با دشمنان برخواست. این استراتژی پر واضح است که میتواند به کابوسی تلخ برای صهیونسم مبدل شده و آن را با شبه اضمحلال روبرو کند .

- کدام شرکت با چه برندی

اما همانگونه که در مصوبه مجلس درباره تحریم کالاهای صهیونیستی مورد توجه قرار گرفته است باید نسبت به شناسایی دقیق این شرکت ها و درجه نزدیکی و حمایت آنها از این رژیم شناخت کاملی کسب کرد و سپس همانند میدان جنگ به مقابله با شگرد های اقتصادی آنها پرداخت. ولی آنچه که تا کنون از مراجع مختلف بازگو شده است برخی از شرکت های مشهور بین المللی به طور آشکار حمایت های بی دریغی از رژیم صهیونیستی در مقاطع مختلف داشته اند.

از جمله این شرکت ها می توان به کوکا کولا، نستله ، اورئال ، سارالی ، آی بی ام ، تیم برلن ، چیکو ، پپسی ، مک دونالد ، گالکسی ، آریل و هوگو
اشاره کرد اما بالطبع شرکت های حامی این رژیم طیف گسترده ای از فعالان اقتصادی در جهان را شامل می شود که با شناخت و انعکاس نام این بازوهای مالی صهیونیسم به مردم جهان می توان با تحریم کالاهای آن ضربه مهلکی بر پیکره نحیف و بی ثبات این رژیم وارد کرد.

   شرکت: نستل  Nestle

                                                        
محصولات و شرکتهای وابسته: انواع شوکولات، قهوه و نسکافه، محصولات لبنیاتی و ...، KitKat شوکولات، Maggi مواد غذایی، L'Oreal لوازم بهداشتی - آرایشی

این شرکت سوییسی ۱/۵۰ درصد از سهام شرکت مواد غذلیی اسرائیلی به نام Osem Investments را دارا می باشد. Nestle در دسامبر سال ۲۰۰۰، اعلام کرد که میلیونها دلار صرف راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه (R&D) در اسرائیل خواهد کرد.

در سال ۱٩٩٨، آقای Peter Brabeck-Letmathen در پی متقاعد کردن Nestle، جایزه ویژه (Jubilee) را از شخص نخست وزیر اسرائیل ( نتانیاهو) دریافت کرد. این بزرگترین جایزه ایست که تا کنون رژیم اسرائیل اعطا کرده است و تنها به اشخاص و یا سازمان هایی اختصاص می یابد که با سرمایه گذاری و مبادلاتشان، بیشترین تاثیر را در قدرتمند کردن اقتصاد اسرائیل داشته باشند.
                                                          

  شرکت: تیمبرلند Timberland


محصولات: انواع کفش: ورزشی، راحتی، پوتین، صندل و ...
لباس: کاپشن چرم، بادگیرهای ضد آب، کاپشن های سبک کمربند، کلاه، کوله پشتی، چمدان، جوراب، عینک آفتابی، کیف پول و ساعت

تیمبرلند یک شرکت تولید کفش، البسه ١/١ میلیارد دلاری می باشد. Jeffry Swartz رئیس و مدیر اجرایی این شرکت، یک صهیونیست فعال است.

در یکی از جلسات «همبستگی اسرائیل» که اخیرا برپا شده بود، او پیشنهاداتی ارائه داد تا تبلیغات و ادعاهای اسرائیل در اجتماع آمریکا باورپذیرتر باشد. در مصاحبه ای به عنوان مدیر اجرائی شرکت، اظهاراتی مبنی بر فرستادن ۱۰۰ آدم کش به عنوان سفیر اسرائیل به آمریکا، داشت، تا این افراد یهودیان مقیم آمریکا را مجاب به کمک به اسرائیل کنند.

اگرچه تیمبرلند یک شرکت تجاری عمومی می باشد ولی Swartz و خانواده اش تقریبا ۴٧ درصد سهام و ٨١ درصد از قدرت رای شرکت را دارا می باشند.

    شرکت : کوکاکولا                                       


شرکتهای وابسته: فانتا، اسپرایت، کانادا درای، ...

از سال ١٩۶۶ کوکالا تبدیل به یکی از ثابت قدمترین پشتیبانان اسرائیل شد.
در سال ١٩٩٧ هیئت دولتی اقتصادی اسرائیل در مهمانی شامی به افتخار کوکاکولا بخاطر ٣٠ سال پشتیبانی بی وقفه خود از اسرائیل و عدم توجه به تحریم کشورهای عرب، قدردانی کرد.
(در مقابل پپسی به تحریم اسرائیل که تا سال ١٩٩١ از سوی کشورهای عربی اعمال شده بود مقید ماند و از سال ١٩٩۲ تجارت خود را با اسرائیل از سر گرفت.)

در سال ۲٠٠١ اداره مرکزی کوکاکولا میزبان و حامی اصلی اتاق بازرگانی آمریکایی - اسرائیلی شد.
آشکار شده که کوکاکولا برنامه ای آموزشی برای کارگرانش بر پایه برخورد صهیونیسم- عرب ترتیب داده. محتویات این دوره توسط دولت اسرائیل و یک آژانس یهودی تهیه و تنظیم شده است.

در فوریه ۲٠٠۲، کوکاکولا در کاری گروهی با سازمان «دوستان اسرائیل» و National Hillel پشتیبانی از مقاله Linda Gradstein خبرنگار بدنام صهیونیسم را در دانشگاه Minnesota به عهده گرفت.

در جولای ۲٠٠۲، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه کوکاکولا جهت صرفه جویی میلیون دلاری بخاطر معافیت مالیاتی، اقدام به ساخت کارخانه ای جدید در زمین های اشغال شده فلسطین (قیریات قط) کرد.

در اکتبر ۲۰۰۵، کوکاکولا میزان سرمایه گذاری خود را در اسرائیل افزاریش داد و ۵١ درصد از سهام کارخانه شراب سازی Tavor را خرید.


   شرکت : صنایع دلتا گلیل Delta Galil Industries شرکتهای وابسته: Boss ، Calvin Klein ، GAP
                                                                          
«دلتا گلیل» بزرگترین تولید کننده و فروشنده در صنعت نساجی اسرائیل است و یکی از بزرگترین آرمهای تجاری تولید لباس در دنیا را دارا می باشد.
Dov Lautman موسس، رئیس و بزرگترین سهام دار این شرکت از وابستگان نزدیک رئیس جمهور اسرائیل، ایهود باراک می باشد.

سازمان دیدبان حقوق بشر، دلتا گلیل را به استثمار کارگران عرب متهم ساخت.
از آنجایی که هزینه تولید محصول به حداقل ممکن برسد، بسیاری از محصولات این شرکت در کشورهای ترکیه، اردن و مصر تولید می شود. بدین صورت که مواد اولیه به اردن می رود، در آنجا دوخته می شود و دوباره به اسرائیل بر می گردد، و از آنجا با برچسب «Made in Israel» به سراسر جهان فرستاده می شود.

    شرکت: والت دیزنی                                          


محصولات و شرکت های وابسته: دیزنی لند (شهرک بازی) Disneyland ، یورو دیزنی EuroDisney ، تولیدات دیزنی

شرکت « والت دیزنی» در نمایشگاه هزاره واقع در Epcot Center در ایالت فلوریدا، بیت المقدس را به عنوان پایتخت اسرائیل معرفی کرد.

از آنجایی که بیت المقدس به طور نا مشروع غصب شده، بنابر مصوبه سازمان ملل (٢۴٢،٢٣٧ و ۴۰۵)، هرگز این شهر نمی تواند به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته شود.

از ٨ میلیون دلار هزینه این نمایشگاه، اسرائیل مبلغ ٨/١میلیون دلار سرمایه گذاری کرد و با دیزنی در گسترش این نمایشگاه شریک شد. این بخشی از مبارزه فیزیکی اسرائیل برای یهودیزه کردن بیت المقدس و مبارزه روانی برای پذیرفته شدن این ادعا در دیدگاه جهانی می باشد.

یکی از شیوخ عرب در عملی مبتکرانه طرحی را برای تحریم دیزنی ارائه کرد که متاسفانه در آخرین لحظات توسط یکی از شاهزادگان سعودی منتفی شد. ولید بن طلال که یکی از بزرگترین سهامداران «یورودیزنی» می باشد عنوان کرد: «درصورتی که دیزنی را تحریم کنیم برد با اسرائیل خواهد بود. زیرا در منفی شدن وجهه ی ما در آمریکا تاثیر خواهد داشت.»

این درحالی است که به طور میانگین سالانه ٢٠٠ هزار عرب از «دیزنی» بازدید می کنند و میزان مبادلات این شرکت با خاور میانه بیشتر از ١٠٠میلیون دلار در سال است
                                                         
    شرکت : اینتل Intel


محصولات: پردازنده های سلرون، پنتیوم، ایتانیوم و ...


Processors - Celeron, Pentium, Itanium, etc Motherboards, Chipsets, Adapters, Controllers, محصولات شبکه، بی سیم و ابزار ساخت نرم افزار.

بی تردید اینتل یکی از بزرگترین حامیان اسرائیل می باشد. یکی از اولین مراکز توسعه این شرکت خارج از آمریکا در منطقه حیفا در سال ۱٩٧۴ بازگشایی شد. از آن موقع سرمایه گذاری در این رژیم ادامه داشته است. در سال ۲۰۰۰، آنها بیش از ۴۰۰۰ اسرائیلی را استخدام کردند و تنها از صادرات کارخانه واقع در Lachish-Qiryat Gat اسرائیل (بازگشایی فوریه ٩٩) تا سقف ۳میلیون دلار در روز و به طور تقریبی یک میلیار دلار در سال درآمد دارد.

الاودا (ائتلاف راست فلسطین) عنوان می کند Qiryat Gat زمینی که کارخانه اینتل بر آن نهاده شده است در واقع منطقه روستایی بوده به نام «عراق المنشیا» که توسط اسرائیل غصب شده است. «عراق المنشیا» روستایی بوده با ۲۰۰۰ سکنه که در ۳۰۰ خانه زندگی می کردند با ۲ مسجد و یک مدرسه. ساکنان اصلی این روستا با تهدید و ارعاب رانده شده و تمام زمین روستا ویران می شود تا Qiryat Gat برای سکونت شهروندان جدید اسرائیلی آماده شود.

امروز جمعیت باقیمانده از «عراق المنشیا» هنوز اجازه برگشتن به سرزمین خود را ندارند. اقدامات قانونی بر ضد اینتل مبنی بر ساختن کارخانه در سرزمین غارت شده صورت گرفته است.

    کارخانه اینتل بر روی زمین های اشغالی فلوجه

 

 

    شرکت: نوکیا Nokia


محصولات: وسایل الکترونیکی، گوشی همراه، ثابت، تلویزیون و ...

شرکت «نوکیا» اقدام به سرمایه گذاری سنگینی در اسرائیل نموده است.
Lars Wolf مدیر کل نوکیا در مصاحبه ای با روزنامه اورشلیم پست Jerusalem Post (۴ مارس ٢٠٠١) اظهار داشت: «از آنجایی که در پروژه ی داخلی ما به نام «پروژه اسرائیل»، شبکه اسرائیل یکی از اهداف ماست و همچنین سازمان اقتصادی و مرکز تحقیقات نوکیا نیز حساب ویژه ای برروی اسرائیل باز کرده، ما اسرائیل را به عنوان چشم انداز و دورنمای تمام اهداف نوکیا می دانیم.»

« شرکاء اقتصادی نوکیا (شاخه ای از سازمان اقتصادی نوکیا)» در ماه دسامبر ٢٠٠٠ سرمایه ای ۵۰۰ میلیون دلاری را به شرکتهای اسرائیلی اختصاص داد. مرکز تحقیقات نوکیا به دنبال بازار اسرائیل به هر وسیله ممکن می باشد.

سهم ما از کمک به اسرائیل چقدر است؟!                       


فکر می‌کنید چرا اسرائیل بعد از گذشت نیم قرن هنوز به حیات نامبارک خویش ادامه می‌دهد؟ آیا به خاطر داشتن سومین ارتش منظم دنیاست؟ یا به خاطر داشتن صدها کلاهک هسته‌ای؟...

قریب به 60 سال از تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی می‌گذرد. دهها و صدها کنفرانس و اجلاس و نشست و همایش در جهان اسلام! برگزار شده و هزارها قطعنامه و اعلامیه و بیانیه و طومار صادر گشته و خدا می‌داند چند بار رژیم اسرائیل محکوم شده است؛ اما... اما هنوز نام این رژیم بر نقشه‌ها خودنمایی می‌کند و بر سر زبانها می‌چرخد.


در کشورهای دنیا سفارتخانه و در سازمانهای جهانی حق رأی دارد و دائما در سازمان ملل قطعنامه صادر می‌کند و علیه این کشور و آن کشور موضع می‌گیرد و... و هر روز حلقه محاصره را بر ملت مظلوم فلسطین تنگتر و روز به روز نسل‌کشی مردمان ستمدیده این سرزمین را بیشتر و خانه‌هایشان را خراب و فرزندانشان را آواره می‌کند و... می‌دانید چرا؟!


فکر می‌کنید چرا اسرائیل بعد از گذشت نیم قرن هنوز به حیات نامبارک خویش ادامه می‌دهد؟ آیا به خاطر داشتن سومین ارتش منظم دنیاست؟ یا به خاطر داشتن صدها کلاهک هسته‌ای؟...

برای پی‌بردن به جواب این سوال کمی به دور و بر خود نگاه کنید و سر و وضع خویش را نظاره‌گر باشید.


گوشی‌های «نوکیا» Nokia و «موتورولا» Motorola جیبهای ما را اشغال کرده است. موسیقی از ام‌پی‌تری پلیرهای «آی پود» IPod به گوش ما می‌رسد. سی‌پی‌یوهای «اینتل» Intel تجارت و اقتصاد و فرهنگ و سیاست ما را می‌گرداند و اطلاعات آنها را پردازش می‌کند و پرینترهای «اچ‌ پی» HP مطالب ما را به چاپ‌ می‌رساند.


اوقات سرگرمی‌مان با فیلمهای هیجانی «هالیوود» Hollywood که در کمپانی بزرگ «فاکس قرن بیستم» Fox 20 Century تولید شده، پر می‌شود و برای کودکانمان کارتون‌های معروف «والت دیزنی» Disney را با تلویزیونهای «پایونیر» Pioneer نمایش می‌دهیم.


در هنگام سفر این دوربین‌های «کوداک» Kodak هستند که لحظات زیبای ما را ماندگار می‌کنند. این مجریان اخبار شبکه «سی‌ان‌ان» CNN و خبرنگاران مجله هفتگی «تایم» TIME هستند که اخبار دنیا را به گوش ما می‌رسانند.


بچه‌هایمان با شیرخشک‌های خوشمزه‌ی «سرلاک» Cerelac بزرگ می‌شوند و شکلات‌های «مگی» Maggi و «کیت‌کت» KitKat و «اسمارتیز» Smarties می‌خورند. بعد از وعده‌های غذایی‌مان هیچ‌چیز به اندازه نوشابه‌های «کوکاکولا» Coca Cola و «پپسی» PEPSI و «فانتا» Fanta و «میریندا» Mirinda نمی‌چسبد و آنچه که خستگی را بعد از یکروز کاری از تن آدم به‌در می‌کند یک «نسکافه»ی Nescafe مخلوط با «کافی‌میت» Coffee Mate است.


البته ناگفته نمی‌ماند که صورتهایمان را با «ژیلت» Gillette اصلاح می‌کنیم و مسواک‌هایمان «اورال بی» Oral-B است. سیگار «مارلبرو» Marlboro بر گوشه لبمان نشسته و خودکار «بیک» BIC و روان‌نویس «پارکر» Parker در جیبمان یافت می‌شود.


و البته بگذریم از تیشرت‌های رنگ و وارنگ «باس» BOSS که گاهگاهی به تن می‌کنیم و بارانی‌های خوش‌دوخت «نایک» Nike که بدن ما را از برف و باران حفظ می‌‌کند و کفشهای خوش‌پای «تیمبرلند» Timberland که در گرما و سرما همراه ماست و لباسهای ورزشی «چامپیون» Champion که ما را در افتخارات ملی و محلی همراهی می‌کند.


و...دیگر نگوییم چرا شعار مرگ بر اسرائیل اثر ندارد! دیگر نگوییم چرا این همه اعلامیه و قطعنامه و تظاهرات به ثمر نمی‌نشیند. تا وقتی که مسئولین ما قراردادهای نفتی را با شرکت چند ملیتی «شل» Shell امضا می‌کنند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک «بنتون» Benton مد را به ما عرضه می‌دارند و محصولات غذایی «نستله» Nestle در یخچال‌های ما جاخوش کرده‌اند اوضاع همین است که هست....


شاید بگویید چرا؟ به گواهی اسناد و مدارک، هر ریالی که بابت خرید و مصرف این محصولات می‌پردازیم گلوله‌ای می‌شود در قلب کودک فلسطینی و بمبی بر سر خانه‌اش و عاملی برای ویرانی سرزمین و آوارگی هموطنان او؛ و بگذریم از اینکه ریال‌های ما، بودجه سالانه دولت اسرائیل را افزایش و موجبات رفاه زندگی شهروندان آن را فراهم و روزگار را به کام مردم آن می‌گرداند.


این تازه اول قضایاست و اگر نگاهی به تورات و تلمود و قباله (کتابهای مقدس یهودیان) و پروتکلهای 24 گانه صهیونیسم بیندازید، خواهید فهمید که قضایا پیچیده‌تر از این حرفهاست و اسرائیل این پدیده شوم قرن بیستم، نه تنها داعیه‌دار حکومت بر سرزمین فلسطین و بعد از آن کل منطقه خاورمیانه است، بلکه مدعی حکومت بر تمامی جهان می‌باشد.


گلدامایر نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی می‌گفت: هر جا که یک یهودی هست آنجا مرزهای اسرائیل بزرگ است. در کتاب قبّاله می‌خوانیم:


1- کشتن «جوییم» (غیر یهودی) و غصب کردن و دزدیدن مال او بر یهودی، در صورتیکه مقدور باشد، جائز، بلکه واجب است.


2- برای آنکه سلطنت و آقایی تنها برای یهودیان باقی بماند، لازم است هر فرد یهودی، تمام نیرو و امکاناتش را صرف بدست آوردن مال و ثروت، و منع دیگر ملتها از اندوختن زر و سیم و سیادت و آقایی نماید.


3- از آنجا که افراد یهودی در عزت الهی با هم شریک و مساوی هستند، پس دنیا و مظاهر آن مال آنهاست و حق بهره‌برداری از آنها را دارند و دزدیدن مال یهودی برای همکیشان او جائز نیست، ولی دزدیدن مال غیر یهودی مانعی ندارد بلکه اصلا نام دزدی نباید روی آن گذارد؛


این عمل در حقیقت استرداد مالی است که در دست دیگران است و دین آنرا برای یهودی مباح ساخته است؛ اموال غیر یهودی مانند اموال بی‌صاحب یا ریگهای کنار دریا است که هر کس زودتر دست روی آنها بگذارد، مالک آنها خواهد شد. بنی اسرائیل در مثل مانند زنی است که در خانه نشسته و شوهرش از راه کار و کوشش، مال و ثروت فراهم می‌کند و او بدون آنکه در رنج کارگری با او شریک باشد، با مرد سهیم است و حق بهره‌برداری از دست‌رنج او را دارد.


4- برای یهود سوگند دروغ خوردن مخصوصا هنگام معامله با دیگر ملتها جایز است، زیرا اصل سوگند برای از بین بردن نزاع قرار داده شده ولی درباره غیر یهودی که عبارت باشند از حیوانات ناطق، این سوگند اعتبار ندارد!


بگذارید دیگر اشاره‌ای به پروتکلهای صهیونیسم که مجموعه قوانین مصوب نزد علمای قوم یهود است نکنم که هوش را از سرتان خواهد برد؛ بگذارید نگویم که رژیم خبیث صهیونیستی معتقد است غیر یهودی، اعم از مسلمان و مسیحی و زرتشتی، همگی حیوانات ناطقی هستند که خداوند برای بهره‌کشی قوم یهود از آنان، خلق کرده است و انسان برتر فقط و فقط یهودی‌ها هستند؛


بگذارید نگویم که غاصبان فلسطین جان و مال و ناموس غیر یهودی را بر خود مباح می‌دانند؛ و... (توصیه می‌کنم حتما پروتکلهای 24 گانه یهود را مطالعه بفرمایید)

نتیجه آنکه هر ریالی را که بابت خرید و مصرف کالاهای صهیونیستی پرداخت می‌کنیم، در واقع با دست خود گوری برای خویش کنده‌ایم... .


شرکت های اسرائیلی رو از روی بارکدشون هم میشه شناسایی کرد
در ابتدای بارکدشون درج شده 729

 

 

 

http://www.rahpouyan.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1911&whichpage=3

 

 

شرکت های اسرائیلی رو تحریم کنیم

از محصولات حامی اسرائیل استفاده نکنیم

لیست تمامی شرکت های حامی اسرائیل

 

 

http://www.anti-zionism.blogfa.com/

نوشته شده در تاریخ جمعه 2 اردیبهشت 1390 توسط م ک


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان