تبلیغات
فریاد ابوذر

                    فریاد ابوذر


بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان گرامی. میخوام در مورد یک مطلب خیلی عجیب باهاتون صحبت کنم!
میدونستید در قرآن بیش از ده آیه داریم که برای پیدایش شب و روز به حرکت خورشید و ماه اشاره میکنه؛ اما حتی در یک آیه برای ایجاد شب و روز به حرکت زمین اشاره نمیکنه؟
میدونستید در تورات و کتب انبیا به حرکت خورشید و ماه برای پیدایش شب و روز اشاره میکنه اما به حرکت زمین اشاره نمیکنه؟
میدونستید روایات زیادی داریم که به حرکت خورشید و ماه برای پیدایش شب و روز اشاره میکنه و حتی در یک روایت به حرکت زمین اشاره ای نشده؟
میدونستید ناسا اعتراف کرده سفر به ماه نرفته و همش دروغ و ساختگی بوده؟
میدونستید ناسا اعتراف کرده تصاویری که از زمین ارائه میده بر اساس واقعیت نیست؟ و فتوشاپ کارها میتونن سوتی های زیادی ازین تصاویر بگیرن!!
میدونستید انسانها تاکنون نتوانستند به فضا سفر کنند؟ و ناسا اعتراف کرده دیوار مغناطیسی بالای زمین اجازه عبور موشکها را به بالاتر نمیدهد؟! و همه فیلمهایی که بعنوان فضا ارائه شده از زیر آب استخرهایی بوده که برای فریب اذهان در سازمانهای فضایی ترتیب داده شده؟
میدونستید آرم زمین تخت در سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی و برخی سازمانها وجود دارد و دولتها این واقعیت را علیرغم اطلاع پنهان میکنند؟

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/197/589460/zamin7.jpg

میدونستید شکل واقعی سیارات و ستارگان (بجز خورشید و ماه) اگر با تلسکوپ خودتان رصد کنید کروی نیست بلکه اشکال نامنظمی دارند؟ همه اشکالی که سازمانهای فضایی انتشار میدن غیرواقعی هست!
میدونستید اگر زمین داره با سرعت سرسام آور میچرخه پس چرا ما حسش نمیکنیم؛ اما کوچکترین لرزش و زلزله ای رو روی زمین حس میکنیم؟ و چرا طبق نیروی گریز از مرکز به بیرون پرتاب نمیشیم؟ و اگر دلیلش جاذبه زمین هست، پس چرا طبق فرضیه کرویت در قطبین که نیروی گریز از مرکز صفر هست، جاذبه دو برابر نمیشه و وزن اشیا در زمین یکسان هست مثلا قیمت طلا همه جای زمین یکسان هست و در قطبین وزن بیشتر نمیشه!!
میدونستید دانشمندان زیادی بودند که کرویت رو نپذیرفتند؟
میدونستید تازه 300 سال هست که کرویت مطرح شده و قبل از آن اعتقاد بر تخت و گرد بودن زمین بوده؟
میدونستید هنوز هم فیزیک دانان و دانشمندانی هستند که به تخت بودن زمین اعتقاد دارند و انجمن زمین تخت گرایان بین المللی را تشکیل داده اند؟
میدونستید خورشید پرستی و از مرکزیت انداختن زمین، یک عقیده از طرف ماسون ها بوده که بوسیله شبه علم آن را تئوریزه کردن؟
میدونستید اهمیت این بحث به حدی است که انقلاب بزرگی در جهت بدبین کردن مردم به غرب و به علوم لائیک دانشگاهی ایجاد میکند؟
میدونستید اهمیت این بحث به حدی است که درک اتفاقات نجومی آخر الزمان که در روایات آمده فقط با نجوم حقیقی قابل توجیه است نه با فرضیه کرویت!
میدونستید شیشه های هواپیما و قطار بدلیل داشتن تحدب، زمین را دارای انحنا نشان میدهد و دوربین های ISS و لنزهای fish eye همگی تصاویر را محدب میکنند؟
میدونستید تصاویر ارائه شده از سطح زمین که با بالنهای آماتور و دوربینهای غیرمحدب گرفته شده همگی زمین را بدون هیچ انحنایی نشان میدهند؟
میدونستید صد دلیل علمی بر تخت بودن زمین ارائه شده از فیزیک و زمین شناسی و ... اما حتی یک دلیل علمی نمیتواند کرویت را توجیه کند و هر هشت دلیل کرویت با دلایل علمی قابل رد هستند.
میدونستید هدف غرب از طرح کرویت زمین، زیر سوال بردن علوم پیامبران و معصومین و اثبات دست برتر خود در علم بر دین بوده (که تا حد زیادی هم موفق به اجرای آن شدند). دومین هدف آنها محوریت قائل شدن برای الهه خورشید (شیطان)، بعنوان یکی از تفکرات فراماسونری و از مرکزیت انداختن انسان و زیر سؤال بردن برتری انس بر جن بوده. هدف سوم زیر سوال بردن هدف متعالی خداوند در آفرینش ویژه زمین و آسمان برای اکرام انسان، به جهت نیل به عبودیت بوده؛ یعنی تصادفی بودن پیدایش زمینی کروی و سرگردان در فضا که مثل کرات دیگر با سرعتی سرسام آور به گرد خورشید میچرخد (نظریه پیدایش تصادفی بینگ بنگ). هدف چهارم انحصاری کردن حقایق و علوم در دست خود بوده به خاطر منافع... و مخفی و محدود کردن قابلیتها و پتانسیلهای واقعی زمین از مردم جهان.

مقالات زیر را حتما مطالعه بفرمائید:

آیات دال بر چرخش خورشید و ماه برای پیدایش شب و روز
روایات دال بر مرکزیت زمین
سری اول دلایل تخت بودن زمین
سری دوم دلایل تخت بودن زمین
سری سوم دلایل تخت بودن زمین
اثباتهای علمی در ردّ یک یک دلایل کرویت

ادامه دارد...
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 مهر 1396 توسط م ک


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان