تبلیغات
فریاد ابوذر

                    فریاد ابوذر


لطفا حتما بخوانید!

از حدود 1100 سال پیش، یهودیان به انگلستان راه پیدا کردند و توانستند حکومت آنجا را به دست گیرند و تاکنون هم ادامه دارد. خاندان سلطنتی، وزرا و نمایندگان انگلیس همگی یهودی اند و ما بقی مسیحیان صهیونیست اند. آنها با بوجود آوردن شبکه های شیطانی و عنکبوتی فراماسونری، بصورت پنهان به جذب سران کشورها و قبایل پرداختند و توانستند آنها را در راستای اهداف پلید یهود به خدمت بگمارند. اکنون به صورت بسیار گذرا به بعضی از جنایات یهودیان و مسیحیان میپردازیم.


http://www.shoma-weekly.ir/files/fa/news/1390/10/16/95_646.jpg

در حدود 1100 سال پیش یهودیان توانستند مسیحیان را تحریک و جهت حمله به مسلمانان آماده کنند. در نتیجه جنگهای صلیبی را به راه انداختند که 200 سال به طول انجامید و هنگامی که نتوانستند به اهداف خود برسند درصدد نفوذ در میان قبایل وحشی مغول برآمدند.  البته زن چنگیزخان مغول، این خون آشام تاریخ هم یک یهودی بوده.
آنها به تحریک مغولان جهت حمله به دیگر کشورها از جمله چین و بعد هم ایران پرداختند، جنایات مغولان در ایران بسیار وحشیانه بوده، یک نمونه آن کشتار مردم نیشابور بود که در مدت شش روز به کشته شدن دو میلیون نفر منجر شد. همچنین کشتار مردم ری، همدان، اصفهان، تبریز و دیگر شهرها و روستاها که همگی به تلی از خاک بدل شدند. همگی این جنایات زیر نظر یهودیان انجام میپذیرفت.

از دیگر جنایات آنها به راه انداختن جنگهای ایران و روس بود (تزارهای روسیه همگی یهودی و از خاندان شیطانی سلطنتی انگلستان بودند) که این جنگها به تجزیه و بعد هم به اشغال ایران منجر گردید. در دو جنگ جهانی، ایران به اشغال روس و انگلیس در آمد. این دو کشور پلید بخصوص انگلستان در جنگ جهانی اول برنامه ای شوم و شیطانی برای ایران داشتند، که اگر نبود امدادهای الهی، دیگر نامی از ایران و ایرانی نبود. انگلستان این جزیره شیاطین در جنگ جهانی اول با از بین بردن و آتش زدن محصولات کشاورزی، ایجاد قحطی، آلوده کردن آبهای آشامیدنی توسط میکروب وبا، طاعون و غیره، توانستند نیمی از جمعیت ایران را از بین ببرند. یعنی بیش از ده میلیون ایرانی قربانی توطئه انگلیس شد، این خود سندی است بر مظلومیت مردم ایران؛ که هرگز نه در جایی و نه در کتابی، نه در رسانه ای، به این نسل کشی ایرانی اشاره نگردیده. اما یهودیان که هرگز در جنگ کشته ای ندادند چه هلوکاست دروغینی به پا نمودند و سالهای سال مردم جهان را به بازی گرفتند.


نقش و نفوذ یهودیان و بهائیان در تشکیل و اداره حکومت پهلوی:
طرح انقراض حکومت ذلیل قاجاریه توسط یهودیان در لندن ریخته شد و نقش اصلی این کار را در ایران یک یهودی عضو شبکه سرّی فراماسون به نام "محمدعلی فروغی" بعهده گرفت. این شخص حکومت قاجاریه را منقرض و شخصی به نام "رضا پالانی" را شناسایی و به حکومت رساند. دشمنان بشریت طرح کشف حجاب را در لندن برنامه ریزی نموده و توسط فروغی که نخست وزیر "رضا شاه" بود به مرحله اجرا گذاشتند؛ در نتیجه با نیروی نظامی چادر را به زور از سر زنان برداشتند؛ جنایتی که در هیچ جای جهان سابقه نداشته. در زمان محمدرضا شاه، یهودیان و بهائیان که تمامی ارکان حکومت را در دست داشتند به گسترش کاباره ها و ترویج فساد و فحشا و توزیع مواد مخدر در بین جوانان پرداختند...

خداوند در قرآن میفرماید: ای انسان خود را با دستان خود به هلاکت نیندازید
بخش دیگری از توطئه یهودیان و غربی ها، آلوده و مسموم نمودن آب، خاک، میوه، سبزیجات و غیره میباشد. که به صورت بسیار کوتاه و خلاصه به بخشی از آنها میپردازیم:
کلر که ماده ای سمی و خطرناک میباشد
به بهانه ضدعفونی وارد آب کردند، که خود موجب ناراحتی های گوارشی میشود.
دیگر آلوده کردن نمک به ماده شیمیایی ید، به بهانه اینکه نمک ید دار، ید بدن را تامین میکند. اما به راستی آیا اینگونه است؟ طبق اعلامیه وزارت بهداشت 70 درصد مردم ایران مشکل تیروئید دارند. پس چرا نمک ید دار این بیماری را برطرف نکرده؟... اگر نمک ید دار را مدتی در جای نمناک قرار دهید کپک خواهد زد که خود دلیلی بر فاسد بودن آن است.
دیگر رواج و تبلیغ برای مصرف بی حد و اندازه چای به بهانه اینکه ضد سرطان و ضد سکته میباشد و همچنین آرامبخش و درمان کننده ناراحتی های معده و گوارش است. اما اگر آدمی اندکی بیندیشد میبیند که پس چرا سکته و سرطان و ناراحتی های معده اینقدر زیاد شده و سن سکته هم پائین آمده است؟ پس چرا خوردن چای جلوی این بیماریها را نگرفته است؟ اما واقعیت چیز دیگری است. 23 سرطان و همچنین بسیاری از سکته ها و ناراحتی های معده و گوارش از خوردن چای است. در مزرعه ی چای به علت سمی بودن این گیاه هیچ حیوانی حاضر به خوردن آن نیست.
یکی دیگر از توطئه های خطرناک غربی ها علیه کودکان این مرز و بوم، درست کردن قطره آهن میباشد. و دکترها نیز بسیار اصرار دارند که باید همه کودکان بدون استثنا از آن استفاده کنند. بحثی کوتاه درباره قطره آهن: آیا این قطره ی آهن نفعی برای کودکان دارد؟ استفاده از قطره ی آهن به چه قیمتی؟ با از دست دادن تمامی دندانها و از کار انداختن جگر و معده و روده ها؟ مگر سلامتی انسان به دندانهایش نیست؟ ...هرکس دندانش سالم باشد بدن او نیز سالم است. در واقع این قطره آهن که به حالت ملکولی است، هرگز جذب بدن نمیشود! خراب و عفونی بودن دندان بر سلامتی قلب نیز اثر بسیار ناخوشایندی میگذارد. اگر این قطره که هرگز آهن بدن را تامین نمیکند بر فرض مثال تامین میکرد، آیا ارزشش را داشت به قیمت نابودی دندان، جگر، قلب، معده و دیگر اعضا مصرف شود؟! یک انسان هروئینی باید ده سال هروئین مصرف کند تا دندانهایش تازه به اندازه چهارماه استفاده از قطره آهن برسد. آیا خداوند راهی دیگر برای تامین آهن قرار نداده است!
خمیر دندان یا فلوراید چیست: ماده ای سمی و خطرناک که کاربرد هسته ای دارد، و همچنین مرگ موش را هم از او درست میکنند. دهانشوره ها طرحی شیطانی است از انگلیس برای سرطانی کردن دانش آموزان. دهانشوره ها که از فلوراید درست میشوند، ماده ای سرطان زاست که استفاده از آن موجب سرطانی شدن انسان میشود. 
دیگر رواج و تبلیغات برای لامپهای کم مصرف... در درون این لامپها از گاز نجیب استفاده میکنند که بسیار خطرناک و سمی میباشد. با روشن شدن و گرم شدن، مقداری از گاز به بیرون پخش میشود. که عوارض آن در دراز مدت به بیماریهای عصبی، ناراحتی های چشم، و سرطان منجر خواهد شد. و اگر این لامپ در خانه شکسته شود تا سه روز حداقل باید در و پنجره ها را باز کرد و کسی وارد خانه نشود. و البته عوارض آن همچون بمبهای شیمیایی باقی است! اما عده ای خود فروخته به غرب، به تبلیغ این لامپها میپردازند و هرگز به کسی اجازه نظر دادن درباره این لامپها را نمیدهند.
دیگر رواج روغنهای نباتی مایع و جامد...،
آلوده کردن شیر با کلر و فلوراید که خود عامل سکته و سرطان است.
آلوده کردن میوه ها با بمب شیمیایی اعصاب، با عنوان سموم دفع کننده آفات نباتی،
گول زدن مردم برای شستشوی سبزیجات و میوه جات با ریکا و مایعهای ضدعفونی کننده. توضیح اینکه این مواد سریع جذب سبزی و میوه میشود و در دراز مدت به سرطان دستگاه گوارش می انجامد. این مواد از بمب شیمیایی درست میشود!
دیگر رواج، ارزان بودن و تبلیغ زیاد برای خوردن شکلات و کاکائو که اثر بسیار زیادی در کاهش هوش و استعداد کودکان میگذارد. شکلات به اندازه ای میکروب جذب میکند که در آزمایشگاه های پزشکی از آن برای کشت میکروب استفاده میشود.
جایگزین کردن اسید صنعتی آمریکایی به جای سرکه.
استفاده از ظروف آلومینیومی و تفلون که خود موجب از بین بدن آهن بدن میشود و به کم خونی، سکته و سرطان منجر میشود.
و هزاران توطئه دیگر که خود مثنوی هفتاد من کاغذ را میطلبد...


مائه آیه 5:
ای اهل ایمان، یهود و مسیحیان را به دوستی نگیرید. آنان دوستدار یکدیگرند. و هرکه از شما مسلمانان با آنان دوستی کند، به راستی از آنها خواهد بود. همانا خداوند ستمکاران را هدایت نخواهد کرد.

بقره آیه 120

هرگز یهود و نصاری از شما راضی نخواهند شد مگر آنکه از آئین آنها پیروی بکنی.

دشمنان قسم خورده این مرز و بوم در همه ابعاد به طرح توطئه جهت ریشه کنی مردم دست میزنند. همانگونه که قرآن هم یهود و مسیحیان را دشمنان اصلی مسلمین میداند. کسی که از دشمن خیر و خوبی و حل مشکلات بخواهد، احمقی بیش نیست.

در حالی که غربی ها در حل مشکلات خود وامانده اند، چگونه برنامه های آنها به این سادگی و با هزینه این مردم به اجرا در می آید؟ روشن است: یکی از آن دلایل، ناآگاهی و غربزدگی مردم، و دیگر نفوذ دشمن در میان مسئولین، خریدن و به کارگیری آنها در جهت استفاده از اهداف پلید و اهریمنی شان است.

طبق آیه های بالا هرکس دم از دوستی و سازش با غرب بزند، از آنان میباشد. یعنی یک مهره خودفروخته و منافقی بیش نیست. 

همچنین غربی ها (یهود و مسیحیان) دست از سر ما بر نمیدارند تا که به کیش و آئین آنان در آمده و برده آنان شویم. نمونه آن را میتوان در قرارداد ننگین ژنو مشاهده کرد که یاد آور قردادهای ننگین گلستان و ترکمنچای است. با وجود امتیازدهی و سازش گروه مذاکره کننده ایرانی در ژنو، که منجر به تعطیلی غنی سازی اورانیوم شد، هرگز غربی ها قانع نشدند و تحریمها هم برداشته نشد که هیچ، دم از حمله نظامی هم میزنند. و همچنان خواستار نابودی موشکها و عدم حمایت ایران از مقاومت لبنان و در گام بعدی هم تسلیم شدن بی چون و چرا همچون کشور عراق را طلب خواهند نمود... و این یعنی به تاراج رفتن جان و مال و ناموس مردم، و اگر به خود نیاییم و از این خواب غفلت بیدار نشویم فردا دیر است.

آمریکا شیطان بزرگ است، آیا کسی که به سوی شیطان بزرگ جهت مذاکره رود خود از پیروان شیطان نیست؟ همانا حزب شیطان از زیان کارانند.

سازش با آمریکا یعنی خیانت به خون صدها هزار شهید گلگون کفن، یعنی ذلت و خواری و بردگی.

 آنان که شهید شدند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند! و گرنه یزیدی اند ...


نوشته شده در تاریخ شنبه 23 فروردین 1393 توسط م ک


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان