تبلیغات
فریاد ابوذر

                    فریاد ابوذر


آیا ملت ایران میداند؟؟
  1. آیا می دانید ایران طبق توافقنامه ژنو، هرگونه پیشرفتی در تأسیسات غنی سازی نطنز، فردو و رآکتور اراک را متوقف میکند؟ و حتی ظرف 6 ماه آینده تمام ذخایر اورانیوم 20% غنی شده خود را از بین می برد؟
  2. آیا می دانید ایران تعهد کرده که هیچ تأسیساتی برای غنی سازی ایجاد نخواهد کرد و حتی تولید سانتریفیوژ را متوقف کند، مگر جهت جایگزینی سانتریفیوژهای معیوب؟
  3. آیا میدانید با این توافقنامه زمان عادی شدن شرایط و برداشته شدن تحریم ها 20 سال دیگر است و طبق تجربه حتی بعد از بیست سال هم آمریکائی ها می توانند باز بهانه بیاورند و تحریمها را ادامه بدهند.
  4. آیا میدانید طبق توافقنامه، ایران به پولهای بلوکه شده قبلی خود هیچ دسترسی ندارد و فقط میتواند بخش کوچکی از پولهای فروش آتی نفت خود را بدست بیاورد؟
  5. آیا میدانید طبق توافقنامه ژنو ایران باید دیگر قطعنامه های شورای امنیت را هم به سرانجام رضایت بخشی برساند و این یعنی دخالت آمریکا در برنامه موشکی ایران و دست کشیدن ایران از حمایت حزب الله لبنان، که موضوع سایر تحریمهاست؟ و در غیر اینصورت هیچ تحریمی از تحریمهای شورای امنیت و اروپا و آمریکا برداشته نخواهد شد؟
  6. آیا میدانید یک توافق محرمانه دیگر میان وزارت خارجه و آمریکا و اروپا وجود دارد؟ به راستی چرا مذاکرات مقامات وزارت امور خارجه باید از ملت ایران، شخصیت ها و نهادهای ذیربط، و حتی نمایندگان ملت در مجلس مخفی بماند؟
  7. آیا میدانید بعد از پذیرش قانونی پروتکل الحاقی در گام نهایی غربی ها اجازه دارند هر نقطه ای از کشورمان را که بخواهند طی 24 ساعت بازدید کنند. تمامی مراکز نظامی، موشکی، نقاط حساس، زاغه های موشکی و حتی خانه ی من و شما!

ملت ایران مذاکرات را زیر نظر داشته باشد...
امروز متأسفانه انسان مشاهده میکند در برخی از فاصله ها و مقاطع حرفهایی زده میشود از سوی دشمنان؛ این برای مردم ما مایه ی عبرت است. در همین مذاکرات گوناگونی که در این روزها انجام میگیرد، ملت ایران این مذاکرات را زیر نظر داشته باشند؛ اظهار نظرهای بی ادبانه ی مسئولان آمریکائی را مردم ببینند، زیر نظر داشته باشد، دشمن را بشناسند. بعضی ها میخواهند نظر مردم را از دشمنی دشمن منصرف کنند؛ نه. ببینید دشمنی را. ببینید دوروئی را.
امام خامنه ای 19 بهمن 93
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 بهمن 1392 توسط م ک


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان